TEZ TOUR Ceļojumu centrs
Berga Bazārs, Elizabetes iela 83/85
67202000
Ieeja aģentiem
   

 

Jaunumi

01.11.2010 16:00 Tez Weekly News Nr76


01.11.2010 13:30 Tez Quality Notes Nr#4


29.10.2010 17:00

Prese par mums: "Только факты", Бизнес&Балтия, PDF 


25.10.2010 20:00 Tez Weekly News Nr75


25.10.2010 18:00 Tez Quality Notes Nr#3


18.10.2010 12:00 Tez Weekly News Nr74


11.10.2010 18:00 Tez Weekly News Nr73


11.10.2010 17:00 Tez Quality Notes Nr#2


Visas ziņas

Ēģipte / Transferi

TŪRISTU SAGAIDĪŠANA LIDOSTĀ
  Pēc izkāpšanas no lidmašīnas tūristi nokļūst lidostas ēkā. Pie lodziņa ar nosaukumu "VIZAS” ir jāiegādājas vīzas markas. Vīza ir vajadzīga katram tūristam (t.sk. bērniem līdz 2 gadu vecumam).

Pēc tam tūristi iziet pasu kontroli. Kad pasu kontrole veikta, jāsaņem bagāža (jādodas pie bagāžas transportiera).

  Pirms pamest lidostu, jāiziet muitas kontrole. Parasti tūristi, kas izvēlas iet caur "zaļo” koridoru, netiek kontrolēti, tomēr kādu tūristu izlases kārtībā muitnieki var arī pārbaudīt.

  Uzreiz pēc iznākšanas no lidostas tūristus sagaida gidi ar TEZ TOUR plāksnītēm-norādēm. Gidi paskaidros, kā katram nokļūt vajadzīgajā autobusā.

  Sērfinga/kaitsērfinga un vindsērfinga inventārs
Viens inventāra komplekts ir: viens sērfinga dēlis vai viens kaitsērfinga dēlis ar pūķi vai vindsērfinga dēlis ar buru. Ja tūristiem līdzi ir paņemts sērfinga, kaitsērfinga vai vindsērfinga inventārs, tad nepieciešams rezervēt individuālo transferu.

TŪRISTU AIZLIDOŠANA NO KŪRORTA
  Dienu pirms paredzētās izlidošanas tūristiem, kam paredzēts grupas transfers, uz viņu viesnīcas faksu tiek atsūtīta informācija par to, cikos no viesnīcas uz lidostu izbrauks autobusi. Šo informāciju viesnīcas personāls laicīgi izvieto uz TEZ TOUR informatīvajiem stendiem, kas ir katrā viesnīcā.

Tūristiem, kas ir pasūtījuši individuālo transferu, faksi ar informāciju par izbraukšanas laiku tiek nosūtīti uz viesnīcu un šo informāciju personāls nogādā viņiem numurā. Izbraukšanas laiks tiek noteikts tā, lai tūrists ierastos lidostā uz lidojuma reģistrācijas sākumu, t.i. 2-2,5 stundas pirms paredzētās izlidošanas. Tūristi, kas ir pasūtījuši individuālos transferus, var arī paši noteikt izbraukšanas laiku no viesnīcas (saprātīguma robežās).

  Aizlidošanas dienā noteiktajā laikā viesnīcā ierodas autobuss kopā ar gidu (iespējama neliela aizkavēšanās, ja iepriekšējās viesnīcās bijušas kādas problēmas vai ar tūristiem risināmi jautājumi). Ja tūrists laikus nav ieradies uz savu transferu, tad gids kādu laiku viņu gaida, bet pēcāk ar autobusu un tūristiem tajā brauc uz nākamo viesnīcu pēc tūristiem, lai nenokavētu reisa reģistrāciju lidostā. Tūristi, kas ir nokavējuši transferu, tādā gadījumā nokļūst lidostā saviem spēkiem.

  Pēc ierašanās lidostā tūristi iziet muitas kontroli un reģistrējas reisam uz Rīgu (reģistrēties palīdzēs TEZ TOUR pārstāvis lidostā). Jebkuru papildu jautājumu gadījumā ar tiem ir jāvēršas tieši pie viņa.

  Pēc reģistrācijas tūristi dodas uz pasu kontroli. Bet pēc pasu kontroles, ja ir tāda vēlme, iespējams apmeklēt Duty Free veikalus.

  Pēc visām iepriekš pieminētajām procedūrām un darbībām tūristi dodas uz lidmašīnu pa eju, kas norādīta iekāpšanas talonā (GATE Nr. …).

Transferi

Grupas transfērs

Individuālais transfērs

VIP transfērs

Individuālais transfers paredz braucienu uz vienu konkrētu viesnīcu (iespējams, ka tiek piesēdināts vēl kāds tūrists) un neparedz, ka tajā vajadzētu atrasties pavadošajam gidam.

Parastajiem individuālajiem transferiem tiek piešķirti mikroautobusi, kas aprīkoti ar kondicionētāju.

Vieglos automobiļus vai jebkādus citus transport-līdzekļus ir jāpasūta un jāapmaksā jau iepriekš.