TEZ TOUR populārie virzieni:
 • VISAS VALSTIS
 • Ar bērniem
 • Ekskursijas
 • EKSOTISKIE
 • KALNU SLĒPOSANA
 • PLUDMALES
 • VISS IEKĻAUTS
 • Ziema 2019/2020
LV
+371 67 202 000
Transferi

Transferi Bulgārijā


Vai Jūs interesē grupas transfērs par labu cenu no lidostas līdz kūrortam un atpakaļ? Pasūtiet to laicīgi!*

Burgasas lidosta    Cena (turp un atpakaļ, 1 pers.)    Attālums no lidostas līdz kūrortam (km)
Pomorije 29,00€  21 km/30 min
Nesebra 29,00€  35 km/35 min
Saulainais krasts 29,00€  37 km/35 min
Elenite 29,00€  47 km/50 min

Sv. Vlasa

29,00€  43 km/50 min

* Šie ir grupas transferi un tie tiek veikti līdz noteiktai viesnīcai kūrortā (pēc tūroperatora ieskata). 


I. Tūristu sagaidīšana lidostā:

 1. Pēc izkāpšanas no lidmašīnas tūristi nokļūst lidostas ēkā un iziet pasu kontroli.
 2. Dodas uz 1. stāvu saņemt bagāžu (pie bagāžas transportiera). Pirms izejas no lidostas – muitas kontrole. Parasti tūristi to iziet praktiski bez kavēšanās un bez kontroles, taču ir gadījumi, kad atsevišķas personas izlases kārtībā pārbauda.
 3. Tūristus, kuri iegādājušies VIP transferu, pie izejas no lidostas gaidīs kompānijas pārstāvis ar planšeti, uz kuras rakstīts tūristu vārds un uzvārds.
 4. Kompānija Tez Tour nav atbildīga par autobusos aizmirstām tūristu mantām – par to, lai tūristi neaizmirst savas mantas, gidi ne reizi vien atgādina tūristiem transferu laikā.
 5. Individuālais transfers paredz noteiktu braucienu uz konkrētu viesnīcu vai lielākais divām blakus esošām viesnīcām, paredzot iespēju piesēdināt citus tūristus. Individuālajā transferā nav obligāta pavadošā gida klātbūtne.
 6. Parastajos individuālajos transferos tiek izmantoti mikroautobusi ar kondicionētāju.
 7. Ja tūristi atlido nevis ar TEZ TOUR, bet citu kompāniju avioreisiem, tad lūdzam informēt par visiem šiem aviolidojumiem, paziņojot attiecīgos reisa numurus ar burtu kodiem. Bez šiem kodiem mēs ne vienmēr varam uzzināt avioreisa ielidošanas un aizlidošanas laikus, un attiecīgi nevaram arī garantēt laicīgu tūristu sagaidīšanu.

II. Tūristu aizbraukšana no kūrorta:

 1. Iepriekšējās dienas vakarā, ap plkst. 18:00 pirms paredzētās aizlidošanas, tūristiem viesnīcā – kompānijas TEZ TOUR informatīvajā stendā – jāiepazīstas ar informāciju par transferu uz lidostu (cikos tas notiks). Izbraukšanas laiks tiek noteikts tā, lai tūrists ierastos lidostā uz lidojuma reģistrācijas sākumu, t.i. 2-2,5 stundas pirms paredzētā avioreisa.
 2. Aizlidošanas dienā noteiktajā laikā ieradīsies autobuss ar gidu (tas nekavēs, ja iepriekšējā viesnīcā tūristi uz transferu būs ieradušies laicīgi). Ja tūrists laikus nav ieradies uz transferu, tad gids viņu gaida kādu laiku, bet pēc tam transfera autobuss dodas pēc tūristiem uz nākamo viesnīcu, lai viņi nenokavētu uz lidostu. Tūristiem, kuri ir nokavējuši savu transferu, tādā gadījumā ir jānokļūst lidostā saviem spēkiem un par saviem līdzekļiem.
 3. Pēc ierašanās lidostā tūristi iziet muitas kontroli, reģistrējas avioreisam uz Rīgu.
 4. Pēc reģistrēšanās lidojumam, tūristi iziet pasu kontroli.
 5. Ja ir vēlme un laiks, iespējams apmeklēt Duty Free veikalu.
 6. Pēc visām iepriekš pieminētajām procedūrām un darbībām tūristi dodas uz lidmašīnu un lido mājup.

Pārvelciet karodziņu uz vajadzīgo vietu kartē
OK
Lai lietotājiem būtu ērtāk piekļūt personalizētajai informācijai, lai viņi varētu ielāgot personīgās prioritātes un vietnes uzstādījumus, mūsu mājaslapā tiek izmantoti sīkfaili un citas analoģiskas tehnoloģijas. Lai varētu pievienoties vietnei, Jums jāapstiprina, ka piekrītat minēto tehnoloģiju izmantošanai. Sīkāk
Piekrītu